KUIDAS LEIDA

 Holistika keskus

 

Aadress:

Pargi 27,

Jõhvi, 41537

Ida- Viru maakond

Eesti

 

holistikakeskus

 

Kuidas  meid leida:

  • Asume Jõhvilinna rohelises tsoonis, linnapargi vastas, Jõhvi Kontserdimaja vahetus läheduses, Pargi tänaval, majas number 27, 1. korrusel – tervisliku jalutuskäigu kaugusel Jõhvi kesklinnast.
  • Kui tuled jalgsi, siis on pilatesetundi või teraapiaseansile tulek mõnus ühendada kepikõnniga.
  • Alustad kaunilt jõhvikatega piiratud promenaadilt ja võtad suuna Jõhvi Kontserdimaja poole. Kontserdimaja juures pöörad vasakule ja 5-minutilise jalutuskäigu järel mööda Pargi tänavat oledki kohal.
  • Kui tuled autoga, siis parkimise pärast muretsema ei pea – meie klientidele on maja juures parkimine tasuta.

Holistika Stuudio on iga aasta juulikuus kollektiivsel puhkusel. Kirjadele ja kõnedele vastatakse esimesel võimalusel alates augustikuust.

Informatsioon muudatustest, toimuvatest koolitustest,  ja paljust muust on kättesaadavad Holistika stuudio blogis  ning Facebooki lehel.

Pilates, hingamisteraapia:  Katja Loide

Meil: katja.loide@gmail.com

Mob: +372 523 3905

Holistiline regressiooniteraapia: Lagle Arm

Meil: lagle.arm@gmail.com

Mob:+372 521 3794

Massaaž, reiki, psühholoogiline konsultatsioon : Ivar Edala

Meil: ivar.edala@gmail.com

Mob:  + 372 534 10741

* Keskuses on 24h loobumisreegel.
Rühma- ja individuaalundidesse registreerumiseks ja tunnis osalemisest loobumiseks teata sekretar.holistika@gmail.com. Registreeritud tunnist loobumisest vähemalt 24h ette teatades tunnist loobumise tasu ei arvestata, vähem kui 24h ette teatades on loobumistasu 50% hinnakirjajärgsest tunnihinnast, tundi mittetulemisest teatamata jätmisel on loobumistasu 100% hinnakirjajärgne tunnihind.

Täname!