Seansid

Holistilise regressiooniteraapia seansid.

Seansi  esimesee kolmandiku ajal toimub  vestlus. Klient räägib endast, oma probleemidest, vajadustest, toimunust. Holistilises regressiooniteraapias on erinevaid tehnikaid, kuid põhiline on “rännak”. Sellisel juhul klient lebab diivanil suletud silmadega ja keskendub oma sisemaailmale.  Järk-järgult, mõnusalt lõõgastudes jõuab klient une-eelsesse meditatiivsesse e. muutunud teadvuseseisundisse. Vestlus terapeudiga jätkub, kuid klient tajub oma sisemaailma, oma keha hoopis teistmoodi. Muutunud teadvuseseisundis aju töötab erinevalt, alateadvusele on vabam juurdepääs, lihtsam on oma harjumuspäraseid “programme” avastada, mõista ning neid muuta.

Lühike seanss on pikkusega 1,5h ja on vähem intensiivne. Sobib neile, kes soovivad rahulikku kulgemist, kellel pole veel selge, mis suunas liikuda või tervis ei võimalda intensiivset kuni 3h-st keskendumist.

Pikk seanss on kuni 3h kestev intensiivne seanss.

Holistiline nelik on neljast pikast seansist koosnev teraapia, mis toimub kahe nädala jooksul ja esimesed kaks korda on kindlasti järjestikustel päevadel. Ka kõik neli seanssi võivad  toimuda järjestikustel päevadel.

Holistiline nelik on  neile, kes  soovivad oma elus kiiret muutust, armastavad töötada intensiivselt ja on valmis läbi viima tõhusat suurpuhastust. Klient, kes tuleb esimest korda holistilisse regressiooniteraapiasse, on soovitav alustada nelikust. Neliku kõik ajad lepivad klient ja terapeut kokku enne esimest seanssi.

Peale holistilist nelikut võib teraapiat jätkata  ja siis juba  sellises tempos nagu paremini sobib.

Teraapiast saab rohkem kasu, kui  seansi toimumise päevadel  klient enda jaoks rohkem aega võtab ja ei koorma end väga  kohustustega.

Erinevaid seansse võib omavahel kombineerida.

Teraapias on võimalus lahendada suheteprobleeme, vabastada end sidemetest, mis on oma aja ära elanud, läbi töötada spetsiifilisi teemasid,  parandada tervist,  jne. Teraapia on võimas meetod , et   süvendada kontakti oma Kõrgema Minaga ning õppida kasutama kõrgema taseme energiaid oma igapäevases elus.