PSÜHHOLOOGILINE KONSULTATSIOON +

Kõigil meil võib elus olla keerulisemaid aegu –  tunneme, et kõik ärritab, ettevõtmised ei laabu, jõudu ei ole, enesetunne kehv jne.  Samas tahaks olla rõõmus ja tahtejõuline, teha asju, mis pakuvad rõõmu … Otsime neil puhkudel vastuseid nii enda seest kui väljast, kuulame sõprade ja tuttavate soovituse, uurime netist vms.

Üheks võimaluseks olukordadest enam selgust saada on psühholoogiline konsultatsioon – selle käigus vaagime tekkinud olukorda ja selle võimalikke tagamaid ning püüame leida koos sobilikke lahendusteid.

Konsultatsioon toimub eesti ning vajadusel ka vene keeles. Kokkusaamiste arv sõltub vajadusest ja kokkuleppest. Üks kokkusaamine kestab kuni 1 tund.

Peamised valdkonnad/teemad, millega tegelen: stress, motivatsioon, enesehinnang, süütunne, suhted kaasinimestega, oma koha leidmine elus, muud eksistentsiaalsed küsimused.

Psühholoogilise konsultatsiooni lisana teen vajadusel erinevaid psühhotehnikaid hirmude, sundmõtete, foobiate, toimunud traumade jms korral.

 

Ivar Edala endast – 2008.a omandasin Tallinnas Sotsiaal-Humanitaarinstituudis rakendusliku kõrghariduse psühholoogias ja olen hiljem täiendanud ennast erinevatel teemadel (kriisõpe, nõustamine ja leinanõustamine, lahenduskeskne lühiteraapia, sügav peat jne) Alates 2016. aastast olen tegutsenud Lastekaitseliidu Lastelaagrite OÜ poolt korraldatud laste ja noorte suvelaagrites Remnikus, kus olen tegelenud peamiselt kohanemis- ja käitumisraskustega noortega ning erialaselt konsulteerinud laagripersonali.

 

Info ja registreerimine,
Ivar Edala,
Massöör, reikimeister, psühholoog, +372 534 10741, ivar.edala@gmail.com