REGRESSIOONITERAAPIA

Vastutuse võtmine oma elu eest
Regressiooniteraapia on  teraapia, mis aitab kaasa iseenda paremale mõistmisele ja vastutuse võtmisele oma elu eest. Teraapia avardab silmaringi, aitab leida vaimset tasakaalu ja soodustab vaimset kasvu.
Läbi elu on meie vanemad, kool, ühiskond aidanud kaasa meie elu kujundamisele ning igal inimesel on tekkinud elust ja selle poolt pakutavatest võimalustest oma kujutluspilt. Selles kujutluspildis on nii palju, mis on “pärand” ja ei teeni meid meie eluteel ning on takistuseks meil olla loovad, et oma elu kujundada ja, et unistused saaks täituda.
Kui on olemas sisemine harmoonia, vastutus oma elu eest ja loous, tunneme, kuidas asjad laabuvad kergelt, ilma, et on vaja “tohutut jõudu” rakendada ja üks huvitav asi veel, mida tasub märgata- sündmused toimuvad kiiresti.
Teraapias on kasutusel erinevad tehnikad, kuid põhiline on rännak. Rännates oma sisemaailma, on ütlemata tervendav seda maailma kogeda ning tegeleda sellega, mis mind ei teeni.
Rännaku ajal, on inimene muutunud teadvuse seisundis ning on hinnanguvabam ning julgeb kogeda asju, mida tavateadvuses enda teadvusest maha surub. See on vabastav, selgust toov ja ennast väestav.
Meie käitumismustrid on sageli alguse saanud kodunt. Regressiooniteraapias ei mõisteta oma vanemate üle kohut. Kuid on igal ühel õigus märgata, mis on nende mustrite taga ja neist vabaneda. Oleme kõik ekslikud, teeme vigu ning oleme andnud parima, mida sellel hetkel oskasime.

Haigused sümptomid & traumad
Regressiooniteraapia
jõuab probleemide juurteni aidates meenutada, taaskogeda ja läbi töötada olukordi, mis on olnud traumaatilised- lähedase kaotus,  suuremad elulised ümberkorraldused, lahkuminekud, töökoha kaotused, hingeliselt raskesti üleelatud elusündmused jne. Kui selle tagajärjel elukvaliteet oluliselt langeb, on see  hävitav ja on tunne justkui  kannaks  kaasas “seljakotti, mis kive täis”, mis rõhub ja surub maad ligi ning  mõjutab  võimet olevikuga hästi hakkama saada. Põhjuste avastamine, taaskogemine ja mõistmine võib anda sügava ja püsiva vabanemise. Sündmuste kogemine toimub muutunud teadvuse seisundis ja ei pea alati kuuluma praegusesse ellu.

Uurimuse põhjal, mille on teinud R.L. Clark ,USA, 1995, (HI õppematerjalidest).

Holistilise regressiooni terapeudid on vastanud küsimusele, nii:

 • hajutab hirmu surma, kaotuse ja läbikukkumise ees;
 • vabastab rasketest probleemidest;
 • aitab jõuda põhjuseni, miks on  sümptom ja kuidas vabaneda;
 • aitab kõrvaldada väärkohtlemise tagajärgi;
 • aitab teadvustada hirmu allikat;
 • saab hakkama hallutsinatsioonidega;
 • arendab isikliku vastutuse tunnet;
 • stress;
 • depressioon;
 • unehäired
 • jne
  Regressiooniteraapia on maailmas tuntud juba väga ammusest ajast.
  Viited jõuavad Egiptusesse ja Kreekasse.  Esimesi uurimusi on ja
  nende iületähendusi on aastast 1911.  Rahvusvaheliselt ühedab
  regression terapeute Earth Association for Regression Therapy.

Lagle Arm
Regressiooni terapeut
Telefon: +372 521 3794  E-post: lagle.arm@gmail.co