TERAPEUT

 

Holistilise regressiooniteraapia terapeut
Lagle Arm 

” Parim asi, mis elus võib juhtuda on saada sõbraks iseendaga.”

Olen abielus. Meie suures peres  on 8 last ja 6 lapselast. Valmistab rõõmu tegeleda roosidega ja küpsetada  kooke. Ka roose on ligi 100 ja kui kooke teen siis ikka mitu plaaditäit.
Olen pannud tähele, et kui minu ellu midagi tuleb, siis ikka palju, on need siis lapsed, lapselapsed, roosid, koogid, loomad ja ka umbrohi.- igal ühel on oma koht minu elus!

* Olen lõpetanud 1986 Tartu Ülikooli Matemaatika teaduskonna. Peale lõpetamist ma veel ei saanud aru, miks omal ajal selline valik. Nüüd, tagasi vaadates saab nii mõnigi valik selgemaks. Matemaatikas on võlu ja võti maailma mõistmiseks. Sealt olen kaasa võtnud näiteks armastuse lõpmatuse vastu ja mu öökapil on kindlasti paljude raamatute seas Eugenia Cheng’i “Beyond infinity”. Käime oma hingeteed  elu- surm- elu  ja võiks öelda, et  lõpmatuseni.  Tehes oma valikuid Hingega kooskõlas nõuab julgust, vähemalt alguses,  kuid siis on võimalik olla õnnelik ja olla oma elu looja ja elukunstnik.

2014 – alustasin õpinguid Holistika Instituudis, holistilise regressiooni terapeudi erialal ja lõpetasin kooli 2019.  Praktiseerima hakkasin juba 2017.  Olen teadlikult valinud ala, kus õppimine ja eneseareng ei lõppe kunagi. 

Õpingud

2014 – 2019 Holistilise regressiooniteraapia õpe
2018              “Tuleviku loomine – 28 praktilist oskust oma elusündmuste juhtimiseks”,  Mihhail Borodjanski juhendamisel
2018.               Kärgpere loeng Katrin Saali Sauliga
2015 – 2016    Reiki I, II kursus
2014                 MI koolitus
2014.               Access Bars kursus
2008                läbisin Silva meetodi koolituse

EARTH

Alates 2016 kuulun rahvusvahelisse regressiooniterapeute ühendavasse organisatsiooni EARTh.  Liikmelisus on laiendanud mu sõprade ringi ning andnud võimaluse end  iga aasta täiendada ja kogemusi jagada.

Minu tööd:

I kursuse referaat: “Vegetatiivsed reaktsioonid”

Kontakt

Telefon:
+372 521 3794
E-post:
lagle.arm@gmail.com