Laulvate kristallkausside konsert

Ootame Sind laulvate kristallkausside kontserdile! Kristallkausid ja Päiksegongi paneb helisema Aivar Täpsi. Laulvate kristallkausside helid mõjutavad meie keha ja meelt, muutes neid  puhtamaks ning terviklikumaks.

Kogu ruumi täidavad vähemalt kaheksateistkümnest kausist koosneva heliallikate komplekti vibratsioonid.

Suurimad neist on kuni poolemeetrise läbimõõduga kausid, millest kostuvad helid mõjutavad kuulajate alumisi energiakeskuseid. Väikseima läbimõõduga helikauss aga paitab oma helidega meie teadvuse kõrgeimaid sfääre. Kristallkausside komplekt kokku valgustab kogu meid ümbritsevat ning laadib ja puhastab kuulajate füüsilist-, kui ka emotsionaalset-, mõtte- ja vaimkeha. Toimub tasakaalustumine.

Puhaste toonidega kristallkausid kutsuvad meie keha kaasa laulma ning seeläbi tervenema.

Maailmaloomishelisid lisab kontserdile Päikesegong, mille läbimõõt on 95 cm ja helid kannavad kogu universumi alget. Võib öelda, et kuulates gongihelisid, saad tuttavaks tõega iseendast.

Paljud nimetavad sellise komplekti poolt loodavaid helisid tervendavateks, milles on soodsatel asjaoludel ka omajagu tõtt.

Iseenesest on parim viis helide mõju nautimiseks lebades, ning seetõttu soovitame kuulajail võimalusel kaasa võtta näiteks joogamati või aluse ja teki, ning lebada helide kõlamise ajal pikaliasendis ja lõdvestunult. Aga kontserti sobib kuulata ka mugavalt toolil istudes.

Laulvate  kristalljausside kontsert, 7. jaanuaril, kell 15.00, Holistika Stuudios

Aivar Täpsi — uuema aja heliteraapiavahendite, kristall-helikausside, praktik.

Andnud juba kaheksa aastat meditatiivseid kontserte helikaussidel ja gongidel.

Koostöös rahvamuusikutega esinenud projektikontserditel ja festivalidel (Labürindifestival, Muuseumiööd, Hiiu Folk, Regiöö) sünteesides vanu instrumente oma helitekitajatega. Lisaks uurinud alternatiiv- ja pärimusteraapiaid läbi šamanismi võtmete ning lisaks ka läbinud kolm astet Reikiteraapia omandamisel. Täiendkoolitusena õppinud hiina meditsiini aluseid. Aga kõige suuremaks õpetajaks peab Aivar universumit, kes kõneleb läbi suure gongi.

Tasakaalupanus 10 EUR. Tasuda saab kohapeal sularahas.

Meedia ja helinäiteid

http://www.terviseraadio.ee/tervendavad-helid-ja-kristallkausid/

https://youtu.be/0tqv1K9DYu8

https://youtu.be/75dU8QKBFDg

https://soundcloud.com/aivar-t-psi/dumgong-sample

https://soundcloud.com/aivar-t-psi/31102015-lilianaivarproovis

https://youtu.be/EJqcF9h4GWg

https://youtu.be/ThsL74U2VA0